Dzięki Wam było zacnie

Dziękujemy za Półfinały

To były  piękne dwa wieczory na Scenie Piast. Półfinały 33. EDF PAKI przeszły do historii zapisując sie w naszej pamięci wieloma wspaniałymi wspomnieniami. Mamy nadzieję, że macie podobne wrażenia. A mogły być to wieczory pełne zabawy i uśmiechu dzięki WAM wszystkim, którym bardzo chcemy podziękować:

– przede wszystkim występującym, zarówno w Konkursie Głównym , jak i w Konkursie Piosenki, za trud przygotować, profesjonalizm i danie publiczności wiele radości. Jesteśmy z Was dumni!

Kabaret Bez Próby, Artur Hamot, Tomasz Biskup, Nomen Omen, Kabaret A JAK!, Trzecia Strona Medalu, Paulina Potocka, Kabaret Inaczej, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Tomasz Giefert, Kabaret Noc, Szymon Łątkowski, Czołówka Piekła, Kabaret Zalotka, BudaPesz Kabaret, Mieszko Minkiewicz – WIELKIE DZIĘKI! Zrobiliście kawał dobrej roboty.

Gratulujemy wszystkim, którym udało się zakwalifikować do Finałów i już cieszmy się na ponowne spotkanie z Wami. Pozostałym życzymy wiele powodzenia i trzymamy za Was kciuki!

 

jurorom, za skupienie, koncentrację, trud podejmowania decyzji i ciężką prace nad werdyktem. Zuza Dobrucka – Mendyk, Iza Kała – Jerzy Jan Połoński, Rafał Kmita – jesteście wielcy!

konferansjerowi Piotrowi Gumulcowi, za czujność, refleks i bycie doskonałym przewodnikiem publiczności przez występy Półfinalistów.

– wszystkim patronom medialnym – dziękujmy za każde zdjęcie, artykuł, relację, wasza obecność. Za to że nieśliście informację o Półfinałach PAKI w świat.

Verbum na Polu, Kąsek Żartu, Projekt Kabaret, Kulturatka, Radio Plus, Radio17, Radiofonia, Fundacja Start w Art i wszystkim pozostałym.

– wszystkim partnerom i sponsorom: za wsparcie w różnej formie naszego wydarzenia. Pizzeri Vicenti, Cukierni Red i Złote Jabłuszko za pyszne przekąski, które skradły serca naszej publiczności i występujących artystów.

– naszym wolontariuszom za gaszenie pożarów i bycie na posterunku o każdej porze

I cóż, nie możemy się doczekać końca marca! Już czekamy na wspaniałe Pakowskie Finały!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

email marketing powered by FreshMail