Pakowski Konkurs Główny cz.II. – 14.04

14.04.2018 godzina 17:00

Nowohuckie Centrum Kultury
Bilety: 25/35zł

Konkurs Główny to ostatni, decydujący etap 34. Przeglądu Kabaretów PAKA. Dla uczestników to już ostatnia prosta w drodze do kabaretowej kariery. Ponownie muszą zaprezentować się z jak najlepszej strony przed publicznością i jurorami. To podczas tych dwóch wieczorów, Jury Główne wybierze zwycięzców. Zgromadzona publiczność również będzie mogła dorzucić „swoje 3 grosze”, ponieważ każdy widz ma przywilej oddania jednego głosu na artystę, który- według niego- wypadł najlepiej.

O tym, kto został zwycięzcą tegorocznej PAKI dowiemy się w nocy z 14 na 15 kwietnia, natomiast oficjalne odczytanie werdyktu i wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas uroczystej Gali- 15 kwietnia 2018 roku.

Dążąc konsekwentnie za naszym tegorocznym hasłem „Budujemy nowy dom”, Finały 34. PAKI i towarzyszące im wydarzenia odbędą się w całkiem nowym miejscu – w Nowohuckim Centrum Kultury.

W Jury zasiądą takie osobistości jak: Zofia Czerwińska, Rafał Kmita, Beata Harasimowicz, Marcin Wójcik, Ewa Błachnio oraz Robert Korólczyk, a całość poprowadzi Bartosz Demczuk z kabaretu „Młodych Panów”.

Tego dnia zaprezentują się w Konkursie Piosenki 34. PAKI:
-Zespół Inżynieria Środowiska – „Goryl”
-Klub Szyderców Bis – „Na Kaponierze”
-Jan Woldan z kabaretu Teatralski – „Psychika hipochondryka”
-Kabaret FAN – „Trzy spełnione doby”
-Kwartet Wokalny Voice Band – „Upięknij się”

A także w Konkursie Głównym 34. PAKI:
-Monika Nowogrodzka
-Kabaret FiFa-RaFa
-Grzegorz Dolniak
-Kwiatkowski I Bank

Spotkajmy się na Nowej PACE, w Nowej Hucie!