Już w lutym zapraszamy Was na wyjątkowe Pakowskie Półfinały!

17 i 18 lutego o godzinie 18:00 spotykamy się w Scenie Piast – miejscu które znacie już z ImproFestu, miejscu nowym, miejscu stworzonym z myślą o ciekawych wydarzeniach kulturalnych “pod samym  nosem” studenckiej braci, bo w Domu Studenckim Piast.

Jakie to symboliczne – tam narodziła się PAKA, tam wracamy po 33 latach z pakowskimi Półfinałami, o których pierwszym “pakowiczom” w tym miejscu nawet się nie śniło.

I właśnie do studentów zwracamy się szczególnie – przyjdźcie, sprawdźcie, bawcie się dobrze. Tym bardziej, że to dla Was mamy szczególną ofertę: Bilety studenckie w cenie 20zł a Karnet studencki na dwa dni w cenie 35zł.

Żal nie skorzystać!

Oczywiście zapraszamy wszystkich bez wyjątku, małych i dużych, poważnych i ‘śmieszków”, pojedynczo i grupami – bo na Półfinałach PAKI wszyscy będą dobrze się bawić, gwarantujemy!

Poprowadzi je niezastąpiony Piotr Gumulec. My właśnie teraz podczas Eliminacji uważnie wybieramy dla Was najsmaczniejsze kabaretowe kąski, ale już wiemy, że podczas Półfinałów zaprezentują się na scenie Laureaci sprzed roku:

 

17.02.2017r. (piątek)

Konkurs Piosenki

1. Tomasz Biskup

2. Nomen Omen

3. Kabaret Inaczej

—PRZERWA—

4. Paulina Potocka

5. Kabaret A JAK!

6. Mieszko Minkiewicz

7. Trzecia Strona Medalu

 

 

18.02.2017r. (sobota)

1. Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

2. Tomasz Giefert

3. Kabaret NOC

4. Szymon Łątkowski

—PRZERWA—

5. Czołówka Piekła

6. Wojciech Fiedorczuk

7. Kabaret Zalotka

8. BudaPesz Kabaret

Zapraszamy!