SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI   

              

Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej „PAKA”
ul. Morawskiego 5, 30-102 Kraków

biuro stacjonarne czynne w godzinach 9:00-15:00

Tel.: 507 143 234

Mail: paka@paka.pl

ZARZĄD STOWARZYSZENIA

Monika Molas-Wołos

Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia
Dyrektor Mazurskiej Nocy Kabaretowej

monika.molas@paka.pl

Aleksandra Ksieniewicz

Zastępca Przewodniczącej Zarządu Stowarzyszenia
Dyrektor Letniego Festiwalu Parodii

ola.ksieniewicz@paka.pl

Piotr Skotnicki

Członek Zarządu Stowarzyszenia
Dyrektor Festiwalu Niebywalencja

piotr.skotnicki@paka.pl

BIURO PAKI

Agnieszka Kozłowska

Dyrektor Artystyczny i Komisarz Konkursu Niebywalencji – Festiwalu im. J. Przybory

agnieszka.kozłowska@paka.pl

514 957 625

Paulina Trojecka-Wójcik

Dyrektor Finansowy Stowarzyszenia
Dyrektor Letnich Spotkań Kabaretowych w Ostródzie

paulina.trojecka@paka.pl

662 069 422

Aneta Tabiszewska

Szef Biura PAKI
Komisarz Konkursu 36.PAKI

aneta.tabiszewska@paka.pl

Kinga Gruchacz

Wsparcie Biura
Koordynatorka Wolontariatu

kinga.gruchacz@paka.pl

507143234

Iza Kała

Dyrektor 36. Krakowskiego Przeglądu Kabaretów PAKA

iza.kala@paka.pl

Alan Pakosz

Dyrektor Improfestu
Szef Warsztatów Kabaretowych

alan.pakosz@paka.pl

PRZYJEDŹ…

… LUB NAPISZ

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

email marketing powered by FreshMail