ODWOŁANE!!! 1. Mazurska Noc Rozrywki

Bilety na 1.Mazurską Noc Rozrywki już w sprzedaży!

Prowadzenie: Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Gumulec

Wystąpią: Kayah, Nick Sincler, Daria, Paranienormalni, Zdolni i Skromni, Kabaret Chyba, Andrzej Kozłowski, Pan Li, Antoni Gorgoń Grucha, Czwarta Fala.

Absolutna nowość na mapie letnich wydarzeń rozrywkowych!

Mazurska Noc Rozrywki to pierwszy w historii taki wieczór, który poprzedzi kultową Mazurską Noc Kabaretową.

W programie: skecze i hity muzyczne w zupełnie nowych, parodystycznych aranżacjach! Przed nami trzy godziny rozrywki w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Szalony wieczór poprowadzą Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba! O dobry humor zadbają kabarety takie jak: Paranienormalni, Chyba, Zdolni i Skromni, Czwarta Fala, soliści: Andrzej Kozłowski, Antoni Gorgoń-Grucha i kabaretowy iluzjonista Pan Li. Ten wieczór to nie tylko skecze, scenki i monologi! Widzowie w amfiteatrze oraz przed telewizorami, będą mogli wspólnie z nami zaśpiewać największe przeboje Gwiazd muzycznych: Kayah, Nicka Sinclera oraz Darii!

Podczas tej nocy wraz z prowadzącymi Kasią Bujakiewicz i Piotrem Gumulcem będziemy szukali odpowiedzi na pytanie: czym jest parodia? Jak być zabawnym, ale nie być śmiesznym? Jak umiejętnie pokazać rzeczywistość w krzywym zwierciadle? Jak skomentować aktualne wydarzenia, tak by na twarzy widzów zagościł uśmiech?

Odpowiedzi na te pytania poszukamy 8 lipca o g.19.30 w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie! 🙂  

Oprawa muzyczna: The Jobers, całość w reżyserii Szymona Łosiewicza.

Transmisja na żywo w TV Puls.

Rejestracja telewizyjna – zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku oraz akceptacją regulaminu imprezy. Organizator ma prawo do zmiany miejsca uczestnika, na inne w tej samej kategorii. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonywania zmian w programie.
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu znajdującego się na stronie: https://paka.pl/