A tak było rok temu… 23. Mazurska Noc Kabaretowa “FIT BIO EKO”

Zajęcia fitness w wykonaniu Fair Paly Crew z gościnnym udziałem Michała Wójcika
z kabaretu Ani Mru Mru

Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była w pierwszym szeregu, a artyści występujący w mrągowskim amfiteatrze w mig opisywali zmieniającą się rzeczywistość. Nie inaczej jest i w tym roku. Polacy ćwiczą – jedni z Ewą Chodakowska, inni z Anną Lewandowską, bo chcą być FIT. Segregują śmieci, oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach – bo chcą być BIO.

Dlatego 23. Mazurska Noc Kabaretowa również była “FIT-EKO-BIO”. I uwaga! Zawierała wiele gwiazd.

Prowadzący Marcin Wójcik i Piotr “Guma” Gumulec

Poćwiczyliśmy razem z naszymi instruktorami: – Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru – Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzili tegoroczny kabareton! Wspólnie pośmialiśmy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet–cud reklamowanych przed gwiazdy i gwiazdeczki, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera.
W skład naszego smacznego i zdrowego zestawu wchodzili m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin – „czempionką” w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna BujakiewiczKlaudia HalejcioŁukasz ŻakAndrzej Kozłowski i grupa Fair Play Crew zaproponowali specjalny spersonalizowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami.

Katarzyna Bujakiewicz i Andrzej Kozłowski

Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewnił w 100% naturalny zespół The Jobers. Całość w reżyserii Beaty Harasimowicz, transmisja telewizyjna TV PULS.

Kabaret Czesuaf