36.PAKA Benefis Krzysztofa Jaślara – 28 maja, 19:00

28.05.2020  19:00

Klub Studio
ul. Budryka 4, Kraków
Bilety przedsprzedaż: płyta – 120 zł, balkon – 150 zł

„Gwiazda się rodzi – czyli Benefis Krzysztofa Jaślara”

Reż. Filip Jaślar

Takiego Koncertu nie było i po nim długo nie będzie ! Największe gwiazdy  polskiej estrady w specjalnym programie jedynego takiego wydarzenia w Polsce!

Krzysztof Jaślar całe życie związał ze światem kabaretu. Tuż po studiach wraz z Zenonem Laskowikiem założył legendarny kabaret „Tey”. Później zniknął ze sceny, chowając się za biurkiem scenarzysty i pulpitem reżysera kameralnych spektakli teatralnych i wielkich widowisk telewizyjnych, z koncertami pakowskimi na czele. Przez 50 lat współpracował z wieloma artystami obserwując ich sukcesy zza kulis. I wreszcie nadszedł czas, aby Krzysztof zajął należne mu miejsce na scenie w świetle reflektorów!

Koncert „Gwiazda się rodzi – czyli Benefis Krzysztofa Jaślara” będzie wieczorem wspomnień, ale także odważnego spojrzenia w artystyczną przyszłość. Wspólnie z Krzysztofem na scenie wystąpią współpracownicy i przyjaciele: Katarzyny Jamróz i Pakosińska, Artur Andrus, Zenon Laskowik, Grzegorz Tomczak , Kabarety: Hrabi i Ani Mru Mru, Piotr, Magdalena i Bartek Gumulec, oraz Grupa MoCarta.

Ciekawostką wieczoru jest fakt, że koncert nie będzie reżyserowany przez Krzysztofa Jaślara.

Bilety na wszystkie wydarzenia można zakupić tu:

PAKA  Biletyna eBilet

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

email marketing powered by FreshMail