22. Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie

  1. Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się za rok

Szanowni Państwo, czekaliśmy aż do dzisiaj, w nadziei, że jednak uda się zrealizować tegoroczną edycję kabaretonu.

Dotychczas nie wyobrażaliśmy sobie lipca bez Mazurskiej i Mrągowa, bo przecież od 22 lat, każde kabaretowe lato tu właśnie miało swój początek.

Niestety w obliczu obecnej sytuacji i wciąż jeszcze obowiązującego zakazu organizacji imprez masowych – nie możemy już dłużej zwlekać i z przykrością informujemy, że 22. Mazurska Noc Kabaretowa w tym roku się nie odbędzie.

Jednak już teraz zapraszamy Was w przyszłe wakacje, 10 lipca 2021 – i liczymy na to, że to będzie wyczekane, wspaniałe święto kabaretowe dla nas wszystkich.

Informacje dla posiadaczy biletów

Informujemy, że wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą honorowane w nowym terminie. Poinformuj nas o tym, że chcesz zachować zakupione miejsce na rok 2021 (pisząc maila na adres paka@paka.pl i podając nr rezerwacji)

Jeśli jednak chciałbyś zwrócić zakupione bilety:

  1. Zwrotu możesz dokonać tylko przez ten sam kanał, przez który został zakupiony – paka.pl, biletyna.pl, eBilet.pl
  2. Napisz maila z informacją o chęci otrzymania zwrotu środków, oraz podaj:

– numer rezerwacji

– imię i nazwisko

– kwotę rezerwacji

– numer konta do przelewu zwrotnego

  1. Jeśli masz możliwość i chciałbyś nas wesprzeć w tym trudnym dla branży eventowej czasie – daj znać, czy możemy z powyższej kwoty potrącić koszt obsługi zwrotu (5 zł lub dowolna inna kwota jaką możesz przekazać). To pozwoli nam płynąć dalej …. A raczej nie popłynąć 😉 Jeśli nie masz takiej możliwości to oczywiście zwrócimy Ci pełną kwotę za bilety.
  1. Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

22.Mazurska Noc Kabaretowa przeniesie nas w czasie do szalonych lat 80.

Już 11 lipca, na jedną jedyną noc, scena amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie zamieni się w błyszczący klubowy parkiet rodem z lat 80.

Moda na tą najbardziej ekscentryczną i kolorową dekadę wróciła wielką falą za sprawą serialu “Stranger things, którego akcja rozgrywa się w prowincjonalnej Ameryce tamtych lat. Dlatego i my, podążając za trendami, w trakcie tej nocy zanurzymy się w roztańczony, neonowy, roześmiany świat disco.

Do zabawy porwą nas najlepsi imprezowicze i tancerze pośród kabareciarzy – DJ JABBAR i DJ GUMA (czyli Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru i Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba).

Dajcie się wkręcić w szaloną, roześmianą i roztańczoną imprezę w stylu lat 80.

W magiczny kabaretowy świat zaproszą nas:

* ANI MRU-MRU

* SMILE

* PARANIENORMALNI

* JERZY KRYSZAK

* CHYBA

* CZESUAF

* JURKI

* URSZULA

* LAUREAT 36.PAKI

Prowadzenie: Marcin Wójcik oraz Piotr Gumulec

A wszystko w znakomitej oprawie muzycznej przygotowanej

przez MARCINA PARTYKĘ I THE JOBERS.

reż. Beata Harasimowicz

Transmisja: Telewizja POLSAT

Zapraszamy!

*Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.

Bilety w cenach: 95-240 zł dostępne od 18.12.2019

——

Więcej informacji: www.mazurskanoc.paka.pl