LAUREACI PAKI

XXXI PAKA 2015
Grand Prix nie przyznano
I nagroda Karol Kopiec ex aequo Fair Play Crew
II nagroda nie przyznano
III nagroda Kabaret Nic nie szkodzi

XXX PAKA 2014
Grand Prix – nie przyznano
I nagroda 7 minut po
II nagroda Sacreble
III nagroda Karol Kopiec i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych mężczyzn z Olą

XXIX PAKA 2013
Grand Prix – Kabareti 7 minut po
1 nagroda – Kabaret K2
2 nagroda– Famous Jim Williams
3 nagroda Kabaret Inaczej
Nagrodę publiczności otrzymali:Kabaret Inaczej i Kabaret 7 minut po

XXVIII PAKA 2012
Grand Prix – Ścibor Szpak
I Nagroda – ex- aequo – Kabaret Nic Nie Szkodzi i Michał Kempa i Diapazony
II Nagroda – ex- aequo – Kabaret PUK i Marcin Sitek
III Nagroda – Kabaret Zygzak
XXVII PAKA 2011
Grand Prix – ex – aequo – kabaret Liqudmime i Kabaretus Fraszka
I Nagroda Ścibor Szpak
II Nagroda Kabaret Szarpanina
III Nagroda Stado Umtata
Nagroda publiczności Kabaret Liquidmime i Ścibor Szpak

XXVI PAKA 2010
Grand Prix – nie przyznano
I Nagroda ex – aequo kabaret Liquidmime i kabaret Chyba
II Nagroda Kabaret Szarpanina
III Nagroda ex-aequo Kacper Ruciński i Svenson Band
Nagroda publiczności Kabaret Szarpanina i Kacper Ruciński

XXV PAKA 2009
Grand Prix Kabaret Macież
I Nagrodę otrzymują ex- aequo: Kabaret Dasza Von Yock i Kabaret Nowaki
II Nagrodę otrzymują: Kabaret Czesuaf
III Nagrodę otrzymuje: Kabaret Babeczki Z Rodzynkiem Ponadto
Jury postanowiło przyznać wyróżnienie Kabaretowi PUK

XXIV PAKA 2008
Grand Prix: Nie przyznano
I Nagroda ex –aequo: kabaret Widelec z Białegostoku i Świerszczychrząszcz ze Strzebrzeszyna
II Nagrody nie przyznano
III Nagroda kabaret Hlynur z Zielonej Góry

XXIII PAKA 2007
Grand Prix: Nie przyznano
I Nagroda Kabaret Młodych Panów
II Nagroda Kabaret Czesuaf z Poznania
III Nagroda ex – aequo Kabaret Skeczów Męczących z Kielc oraz Kabaret Napad z Warszawy

XXII PAKA 2006
Grand Prix: Nie przyznano
I nagroda: Kabaret Limo z Gdańska
II nagroda: Neo-Nówka z Wrocławia
III nagroda ex aequo: Smile z Lublina i Kabaret Młodych Panów z Rybnika

XXI PAKA 2005
Grand Prix: Nie przyznano
I nagroda: Egri Bikaver Ensemble z Gdańska
II nagroda: Kabaret Młodych Panów z Rybnika
III nagroda: Neonówka z Wrocławia

XX PAKA 2004
Grand Prix: Nie przyznano
I nagroda ex aequo: Kabaret Limo z Gdańska i Kabaret To za Duże słowo z Katowic
II nagroda: Kabaret Kwartet Okazjonalny z Krakowa
III nagroda: Kabaret Słuchajcie z Zielonej Góry

XIX PAKA 2003
Grand Prix: Kabaret Ani Mru Mru z Lublina
I nagroda: Kabaret Łowcy.B z Cieszyna
II nagroda: Kabaret Neo-Nówka z Wrocławia
III nagroda: Kabaret Kwartet Okazjonalny z Krakowa

XVIII PAKA 2002
Grand Prix: Nie przyznano
I nagroda: Kabaret Jachim Presents z Warszawy
II nagroda ex aequo: Kabaret Ani Mru Mru z Lublina i Steffen Möller z Warszawy
III nagroda: Kabaret Kaczka Pchnięta Nożem z Rzeszowa

XVII PAKA 2001
Grand Prix: Nie przyznano
I nagroda ex aequo: Kabaret Dno z Dąbrowy Górniczej i Kabaret Limo z Gdańska
II nagroda ex aequo: Kabaret Ani Mru Mru z Lublina i Kabaret Słuchajcie z Zielonej Góry
III nagroda: Nie przyznano

XVI PAKA 2000
Grand Prix: Kabaret Kuzyni z Krakowa
I nagroda: Kabaret Dno z Dąbrowy Górniczej
II nagroda ex aequo: Grupa Mo Carta z Warszawy i Kabaret Szum z Zielonej Góry
III nagroda: Kabaret E.K. z Zielonej Góry

XV PAKA 1999
Grand Prix: Nie przyznano
I nagroda ex aequo: Absurdalny Kabaret z Chorzowa i Kabaret
Strzały
z Aurory z Warszawy
II nagroda ex aequo: Kabaret Szum z Zielonej Góry i Kabaret Dno z Dąbrowy Górniczej
III nagroda: Nie przyznano

XIV PAKA 1998
Grand Prix: Kabaret Mumio z Katowic
I nagroda: Formacja Chatelet z Krakowa
II nagroda ex aequo: Grupa Mo Carta z Warszawy i Kabaret im. Romana w Radomiu z Radomia
III nagroda: Nie przyznano

III PAKA 1997
Grand Prix: Formacja Chatelet z Krakowa
I nagroda ex aequo: Kabaret Moralnego Niepokoju z Warszawy i Kabaret Po Żarcie z Krakowa
II nagroda: Nie przyznano
III nagroda: Kabaret im. Romana w Radomiu z Radomia

XII PAKA 1996
Grand Prix ex aequo: Kabaret Moralnego Niepokoju z Warszawy i Ireneusz Krosny z Tych
I nagroda: Kabaret Jurki z Zielonej Góry
II nagroda: Nie przyznano
III nagroda ex aequo: Kabaret Po Żarcie z Krakowa i Kabaret Afera z Poznania

XI PAKA 1995
Grand Prix: Quasi Kabaret Rafała Kmity z Krakowa
I nagroda: Grzegorz Halama Oklasky z Krakowa
II nagroda: Kabaret Bez Żyły Wałbrzych z Zielonej Góry
III nagroda ex aequo: Kabaret Artura I z Rabki i Kabaret Afera z Poznania i Kabaret Ciach z Zielonej Góry

X PAKA 1994
Grand Prix: Quasi Kabaret Rafała Kmity z Krakowa
I nagroda: Kabaret Artura I z Rabki
II nagroda: Kabaret Ciach z Zielonej Góry
III nagroda: Kabaret Koalicja z Krakowa

IX PaKA 1993
I nagroda: Kabaret Autorski Rafała Kmity z Krakowa
Równorzędna nagroda specjalna: Jednoosobowy Kabaret Damiana Rogali z Łodzi
II nagroda: Kabaret Rabczur z Rabki
III nagroda: Kabaret Fajf z Radomia

VIII PAKA 1992
Nagrody: Kabaret Czyści jak łza z Olsztyna, Kabaret Koń Polski z Koszalina, Kabaret Kabel z Gdańska, Kabaret Paka z Jeleniej
Góry, Kabaret z Uniwersytetu w Dniepropietrowsku, Kabaret Potem z Zielonej Góry, Jacek Kowalski z Grupy Muzycznej Monogramista J.K.

VII PAKA 1991
Nagrody
: Kabaret Potem z Zielonej Góry, Leszek Malinowski z kabaretu Koń Polski z Koszalina, Igor Bobrikow z Dniepropietrowska, Andrzej Marchowski z kabaretu Paka z Jeleniej Góry, Waldemar Sierański z kabaretu Koń Polski z Koszalina, Małgorzata Malinowska z kabaretu Koń Polski z Koszalina, Grigorij Gerfler z Dniepropietrowska, Izabela Raszpunda z Kabaretu Bez Oparcia, Katarzyna Grasiak z kabaretu Taki, Jerzy Pałgan z kabaretu Natenczas z Radomia, Ira Jolkina z Dniepropietrowska, Peter Dopita z Dniepropietrowska

VI PAKA 1990
Nagrody: Teatr Absurdu ŻŻŻŻŻ z Zielonej Góry, Kabaret Bez Nas z Olsztyna, Kabaret Paka z Jeleniej Góry, Kabaret Rzęzik z Kielc

V PAKA 1989
Grand Prix: Kabaret Paka z Jeleniej Góry
I nagroda: Kabaret Barszcz z Krokietem z Zielonej Góry
II nagroda ex aequo: Kabaret Zezik z Kielc i Kabaret piosenki Nijak z Tuszyna
III nagroda: Kabaret Bez Nas z Olsztyna

IV PAKA 1988
Grand Prix: Drugi Garnitur z Formacji Zaś z Zielonej Góry
I nagroda: Kabaret Bez Nas z Olsztyna
II nagroda: Kabaret Dzyps z Puław
III nagroda: Kabaret Ergo z Nowego Sącza

III PAKA 1987
Grand Prix: Kabaret Potem z Zielonej Góry
I nagroda: Nie przyznano
II nagroda ex aequo: Kabaret Dzyps z Puław i Kabaret Fajf z Radomia i Kabaret „i” z Warszawy
III nagroda: Nie przyznano

II PAKA 1986
Grand Prix za najlepszy skecz kabaretowy: Kabaret Potem z Zielonej Góry
I nagroda ex aequo: Kabaret Koń Polski z Koszalina i Kabaret Potem
II nagroda: Kabaret Ergo z Nowego Sącza
III nagroda: Kabaret U Haka ze Słupi

I PAKA 1985
Grand Prix za najlepszy skecz Kabaretowy: Kabaret Skążeś jest z Koszalina
I nagroda ex aequo: Fajf z Radomia i I z Poznania i z Torunia – Toruń
II nagroda: Kabaret Jagiellonia z Krakowa
III nagroda: Kabaret Ergo z Nowego Sącza

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

email marketing powered by FreshMail