Kabaret Młodych Panów

Rybnik

2007 – I nagroda (XXIII PAKA)
2006 – III nagroda (XXII PAKA)
2005 – II nagroda (XXI PAKA)

Kabaret Młodych Panów na PACE pojawił się już w 2005 roku zdobywając II Nagrodę w Konkursie oraz nagrodę za najlepszy skecz XXI PAKI. Potem już poszło lawinowo. Rok później zajęli III miejsce, w 2007 roku I Nagrodę oraz nagrodę Publiczności na XXIII PACE, a ostatni raz w konkursie pojawili się w 2008 zdobywając wyróżnienie oraz Nagrodę Przechodnią w postaci walizki Kabaretu Potem za najlepszy rekwizyt. Wówczas w ich programach najbardziej charakterystyczna była seria skeczy o policjantach z drogówki. Przedstawiają w swoich skeczach historie z życia wzięte, dlatego każdy może się z nimi identyfikować, a szeroką publiczność potrafią rozbawić do łez. W ich repertuarze znajdziemy także humor i język śląski.

Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale gości: Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku.

Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu, TVN i innych.

Są organizatorami i gospodarzami Rybnickiej Jesieni Kabaretowej zwanej popularnie „Ryjkiem”.